Anasayfa » Hizmetlerimiz » Çeyiz taşıma

Çeyiz taşıma

ceyiz-tasima-istanbulparcaesyatasima.com

Çeyiz Taşıma

Yıllardır nakliyecilik hizmeti sunarak tecrübemiz ve hassasiyeti olan Çeyiz Taşıma işleminde özel tasarım nakliye kamyonet ile yeni evlenen ve evini kuran müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Araçlarımız beş yılda bir tadilat işlemi görerek yenilenir, haftalık düzenli ilaçlanır ve gün aşırı her nakliyeden sonra araç kasa iç ve dış aksamı yıkanarak otoparkımıza çekilmektedir.

Çeyiz Eşyası Taşıma kırılacak cam ve porselen eşyalı kolileriniz üst üste gelmeyecek şekilde aracımıza uzman personelimizce istif yapılır. Eşyanızın yoğunluğuna göre geniş hacimli araç gönderimi yapmamız eşyaların fazla baskı yapmaması için yaygın şekilde üst üste gelmeden kırılmadan, çizilmeden yeni evinize taşınmasını sağlıyoruz.

Çeyiz Taşıma Kamyonet müşterilerimizin uygun ucuz evden eve nakliye koşullarda istanbul içi kamyonet nakliye hizmeti sunmaktayız. Fiyatların uygun olması müşterimizin memnuniyetini ön planda tutmamız Küçük kamyonet gönderiminde isterlerse sadece sürücülü kamyonet, isterlerse personelli evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi evinizden alınan eşyalar yeni evinize sorunsuz teslim etmekteyiz.

Comments are closed.