Anasayfa » Küçük nakliyat » Küçük nakliye

Küçük nakliye

kucuk-nakliye-istanbulparcaesyatasima.com

Küçük Nakliye

İstanbul ilçelerine Küçük Kamyonet Nakliye hizmetimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Tek parça eşya taşıma veya 1+1 ev eşyasına uygun boyutlarda 19 m3 ebatlarında kamyonet filomuz taşınacak eşyanız ne olursa eşyalarınızın yoğunluğuna göre fiyat teklifi alırsınız. Şehir içinde seyir halinde dolaşan araçlarımız uzman personellerimiz mobilya montaj ve de-montajında sorunsuz hizmet sunmaktayız. Araçlarımız mevkinize en yakın aracı yönlendirerek uygun koşulları sağlamaktayız. Nelerdir bu unsurlar.? yakın çevrenizde bulunan araçlarımız zamandan ve yakıttan tasarruf sağlar, araçta bulunan personellerimiz işçiliğin üçte biri işçilik ücreti alırlar bu unsurlar en ucuz koşulda fiyat teklifi almanıza olanak sağlar.

Kamyonet Nakliye evden eve nakliyat hizmetinin bir benzeri olarak hizmetlerimize dahil etmiş bulunuyoruz. Eşya taşıma kamyonet fiyatları ekonomik hizmet anlayışı ile anlık ve rezervasyonlu hizmet sunmamız rakiplerimizden bir adım öne çıkarması müşterilerimizin bizi referans göstermesi kanıtı olarak görüyoruz.

Kiralık Kamyonet çeşitlerimiz doblo, panelvan ve kapalı kasa 12 m3 17 m3 19 m3 olup tonajsız eşyalarınız için şehir içinde kullanılan kamyonet filomuz 7/24 hizmet vermekteyiz.

Comments are closed.