Anasayfa » Eşya taşıma » Parça eşya taşıma

Parça eşya taşıma

parca-esya-tasima-istanbulparcaesyatasima.com

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma firması olarak fiyat konusunda uygun fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Yılların deneyimi ve 35 yıllık nakliye sektöründe olmak tesadüf değildir. Eşyalarınız paketlenerek evden eve nakliyat işlemleri gibi itinalı taşıma işlemi uygulanır. Konusunda uzman işlem ve sorunsuz nakliyat için firmamızdan taşıma planı bilgisi alabilirsiniz.

Parça eşya taşıma şirketleri hizmet sırasında Ucuz ve kaliteli hizmetlerimiz sektördeki başarımız ve konumumuz hiç de tesadüf değildir. Mümkün eşya taşıma hizmetleri için gerekli önlem ve özeni göstererek az miktarda eşya ve yük taleplerinizde şehir içi saatlik teslimatlarında rekabetçi bir sektörde hızlı ekonomik yanıt vermekteyiz. Şirketimiz eşyaları A. noktası evden teslim alıyor B. noktası eve teslim ediyoruz.

Sezonunda 3. gün öncesi sezon sonrası 1. gün öncesi müşteri temsilcimiz ile iletişim kurmanız doğrultusunda müşteri temsilcimiz bireysel ve kurumsal müşterimizden Eşya listesi ve Detay istemektedir. Bilgi alınarak sonra taşıma planı maliyeti belirterek bilgi verir gerek duyulursa ücretsiz ekspertiz gönderimi tercih edebilirsiniz. Rezervasyon tarihi geldiği gün zamanında ve saatinde araç ve personelimiz adreste bulunmaktadır. Dikkatli paketleme sonrası araca yüklenmekte ve özel tasarım kasalarımız içerisinde bulunan Bağlama yerleri ve kontrplak kaplı olması sayesinde zarar görmeden eşyalarınız yeni evinize kadar zarar görmeden taşımış olacağız.

Avrupa yakası şehir içi ilçeler: Beşiktaş, Şişli, Sarıyer, Kağıthane, Eyüp, Kasımpaşa, Beyoğlu, Merter, Bakırköy, Bahçelievler, Avcılar, Esenyurt, Göktürk anadolu yakası parça eşya nakliyesi hizmet bölgemizdir.
Anadolu yakası şehir içi ilçeler: Bayramoğlu, Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Acıbadem, Ümraniye, Sultanbeyli, Sancaktepe, Sarıgazi, Alemdağ, Şile, Beykoz avrupa yakası parça eşya nakliyesi hizmet bölgemizdir.

Comments are closed.