Home » Anadolu Yakası » Maltepe Eşya Taşıma

Maltepe Eşya Taşıma

İstanbul ilçelerine göre araç kapasitesi ile her kesime hizmet sunmayı başarmış bulunmaktayız. Maltepe ev taşıma İstanbul ilçeleri arası gerek görürse müşterimizin talebi üzerine şehirler arası hizmet sunmaktayız. Ev taşıma konusunda göz ardı edilemeyen unsurlar vardır. Gelişi güzel her bireyin taşıyacağı özel ev eşyalarını merdivenden taşımak konusunda deneyimli personel olmaz ise eşyalarınız zarar göre bilir veya kendinizi sakatlama olasılığınız yüksektir.

İstanbul Anadolu yakası ev eşya taşıma araçlarımız küçük kamyonet ile parça eşya taşıma, evden eve nakliyat aracı ile 0+1 1+1 2+1 3+1 gibi ev, ofis ve villa eşyalarınızı plan programa uygun taşımacılık planı oluşturulup Maltepe başlıca olmak üzere İstanbul Anadolu yakası ilçelerine hizmet sunmaktayız.

Maltepe Ev Taşıma

Ev taşıma evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için Maltepe evden eve nakliyat konusunda ev eşyası veya ofis mobilyası taşıma öncelikle paketleme ve sunulan işçiliğin özen gösterilmesi gereken unsurdur. İşinin ehli profesyonel işçiliğimiz ile gerekli paketleme malzemesini eksiksiz kullanıp eşyalarınızın zarar görmesini engellemekteyiz.

Maltepe Nakliyeci – Nakliyeciler

Maltepe’de ofis ve esnaf müşterilerimizin acil nakliyat taleplerinde Maltepe nakliyeci hizmeti sunmaktayız, Kiralık kamyonet taleplerinde sürücülü gönderilen araçlarımız müşterilere neden günlük kiralık vermediğimizin sebebi ticari araçların SRC 4 ve Psikoteknik belgesi gereklidir, bu belgeleri bulundurmayan sürücüler cezai işleme maruz kalmaktadır. Kamyonet araçlarımız eşyanızı talebiniz üzere adresinizden teslim alıp muhtelif adreslere dağıtımı veya tek adrese teslim etmekteyiz.

Maltepe Parça Eşya Taşıma

Eşyanızın durumuna göre hizmet sunmaktayız bu işlemler siz farkında olmasanız bile komple veya parça nakliyat hizmeti sunulan fiyat teklifi ile ayırt edilebilir. Parça taşıma evinizin bir bölümü veya bir oda taşıması Maltepe parça eşya taşıma işlemi ile küçük kamyonet nakliye aracı , iki personel ile fiyatlandırma minimum seviyeye indirimli fiyat teklifi alırsınız.

İstek üzerine bina içi taşıma, odadan odaya taşıma, site içi binadan binaya taşıma hizmetini itinalı sunmaktayız. Fiyatlarımız uygun olup sosyal ağ hesaplarımızdan güncek fiyat indirimlerini takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın